Kompletný zoznam vlakových spojení, ktorými bude tento rok Betlehemské svetlo cestovať

13 december 2018

Počas posledného víkendu pred Vianocami, v sobotu 22. decembra 2018, budú skautské posádky už od skorého rána roznášať vlakmi svetlo po celom Slovensku a doručia ho do viac ako 330 miest a obcí. Betlehemské svetlo sa dostane aj do obcí, kde nie je vlakové spojenie, aby k nemu mal prístup čo najväčší počet ľudí.

Tradične vám prinášame prehľadnú mapu so všetkými vlakovými stanica kam Betlehemské svetlo príde. Inak tomu nie je ani tento rok. Zmeny v používaní a podmienky použitia mapových podkladov sa v priebehu tohto roka zmenili čo spôsobilo, že našu a vašu obľúbenú mapu potrebujeme prepracovať tak, aby bola plne funkčná. Intenzívne však na nej pracujeme a už v najbližších dňoch vám prinesieme jej vylepšenú verziu s inteligentným vyhľadávaním. Zatiaľ môžete informácie o vlakových spojeniach čerpať z prehľadovej tabuľky, kde sú všetky trasy spoločne s príchodmi a odchodmi vlakov.

Za pochopenie ďakujeme.