Skauti odovzdajú Betlehemské svetlo ľuďom v Bratislave

13 december 2017

Plamienok z Betlehema odovzdajú skauti ľuďom v nedeľu 17. 12. počas slávnostnej svätej omše o 16:30 v kostole Najsv. Spasiteľa na Hlavnom námestí, kde bude rovnako ako vo väčšine bratislavských kostolov k dispozícii pre verejnosť až do Vianoc.

Od 19. decembra bude Betlehemské svetlo horieť aj v Primaciálnom paláci v centre Bratislavy, kedy ho o 18:40 odpálil od bratislavských skautov primátor hlavného mesta, pán Ivo Nesrovnal. Rovnako bude k dispozícii aj v Dome Quo Vadis na Hurbanovom námestí 1.

Loading map...

Loading

Komentáre k “Skauti odovzdajú Betlehemské svetlo ľuďom v Bratislave

  1. […] z Betlehema odovzdajú bratislavskí skauti ľuďom v nedeľu 17. 12. počas svätej omše o 16:30 v kostole Najsv. Spasiteľa na Hlavnom námestí, kde bude rovnako […]

  2. […] z Betlehema odovzdajú bratislavskí skauti ľuďom v nedeľu 17. 12. počas svätej omše o 16:30 v kostole Najsv. Spasiteľa na Hlavnom námestí, kde bude rovnako […]