Vyberte si svoju vysnívanú trasu a rozdávajte radosť

21 november 2016

V sobotu 17. decembra 2016 sa od skorého rána rozbehnú vlaky so skautskými posádkami, ktoré budú šíriť Betlehemské svetlo po území Slovenska. V priebehu dňa ho doručia po 27 hlavných i vedľajších železničných tratiach do 300 miest a obcí od západu po východ a od juhu až po sever. Postupne na celom území Slovenska budú v jednotlivých mestách zažínať svetielka ako články reťaze, aby krátko pred polnocou vytvorili Reťaz svetla a symbolicky tak spojili celé Slovensko.

Na tento deň hľadáme na jednotlivé vlakové trasy dobrovoľníkov spomedzi členov Slovenského skautingu, ktorí by pomohli rozviezť svetielko do miest na spomínaných vlakových tratiach.

Vedúci posádky môže prihlásiť svoju troj člennú skupinku najneskôr do piatka 2. decembra 2016 prostredníctvom tohto formulára. Pri prihlasovaní prosím nezabudnite vypísať všetky potrebné údaje o posádke.

Upozornenie

Vzhľadom na zvýšený záujem o niektoré, zväčša hlavné trasy nepovažujte odoslanie formulára za prihlášku, ktorá vám účasť na vami želanej trase zaistí. O výsledkoch výberu budete informovaní e-mailom. Pri vyberaní bude braná do úvahy prevažne účasť na danej trase v minulých rokoch.

Nezabudnite

Považujte za tú pravú výzvu doniesť Svetlo pokoja a radosti niekam tam, kam sa len tak ľahko dostať nemôže!